Pytania i Odpowiedzi

Usługa cateringowa - najciekawsze pytania i odpowiedzi.

1CZYM NASZ CATERING RÓŻNI SIĘ OD INNYCH?
W odróżnieniu od wielu sieciowych firm cateringowych, działających na terenie całej Polski, nasza firma działa na terenie Poznania oraz okolicy. Mamy dostęp do produktów pochodzenia lokalnego i chętnie z nich korzystamy. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i otaczamy go troską i wsparciem od początku współpracy. Dieta ustalana jest indywidualnie po konsultacji z dietetykiem. Jadłospis tworzony jest zgodnie z Twoim stanem zdrowia, zapotrzebowaniem energetycznym oraz upodobaniami żywieniowymi.
2CZY KONSULTACJA Z DIETETYKIEM JEST DODATKOWO PŁATNA?
Nie. W cenie cateringu zawarta jest opieka dietetyka. W każdej chwili możesz się z nami kontaktować telefonicznie, mailowo lub za pomocą Facebooka.
3CZY JEST TO CATERING TYLKO DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ SCHUDNĄĆ?
Mimo iż nazwa CALORIA, rzeczywiście może się kojarzyć jedynie z odchudzaniem, to nasz catering zajmuje się wszystkimi klientami, którzy po prostu chcą zadbać zdrowie. Przygotowujemy diety odchudzające, wegetariańskie, wegańskie, dla sportowców oraz eliminacyjne, w zależności od danej jednostki chorobowej. Poza tym, zajmujemy się przygotowywaniem Twojej indywidualnej diety, którą otrzymałeś np.: od swojego trenera personalnego.
4Z ILU POSIŁKÓW SKŁADA SIĘ CAŁODNIOWY JADŁOSPIS?
Całodniowa paczka zawiera 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Posiłki należy spożywać w regularnych odstępach czasowych, co 3-4 godziny.
5CZY MOGĘ WYKLUCZYĆ Z DIETY PRODUKTY, KTÓRYCH NIE LUBIĘ?
Oczywiście, że tak. Podczas pierwszej konsultacji z naszym dietetykiem wspomnij o produktach, których nie lubisz lub nie tolerujesz. Zajmiemy się tym, aby mimo wykluczeń żywieniowych posiłki były zbilansowane, zdrowe i smaczne. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować i powiadomić o produktach, które chciałbyś, abyśmy wykluczyli z Twojego jadłospisu.
6CZY POSIŁKI MOŻNA PODGRZAC?
Wszystkie posiłki, które należy spożywać podgrzane, są pakowane w specjalne pojemniki odporne na wysoką temperaturę. Dzięki temu możesz odgrzać je nawet w kuchence mikrofalowej i zjeść na ciepło.
7CO POWINIENEM PIĆ PODCZAS KORZYSTANIA Z CATERINGU DIETETYCZNEGO?
Nasze jadłospisy są tworzone w taki sposób, że pokrywają 100% całodziennego zapotrzebowania kalorycznego. W związku z tym, napoje spożywane w ciągu dnia nie powinny dostarczać dodatkowej energii. Podczas korzystania z cateringu wypijaj około 2 litrów niesłodzonych napojów niegazowanych: wody, herbatek ziołowych lub owocowych. Jeśli lubisz kawę, nie rezygnuj z niej. Pamiętaj jednak, żeby wybierać gorzką i nie przesadzaj z ilością – 2-3 filiżanki z ciągu dnia wystarczą.
8ILE KOSZTUJE DOSTAWA CATERINGU?
Dowóz cateringu w jakiekolwiek wskazane przez Ciebie miejsce jest zupełnie bezpłatny.
9CZY MOGĘ ZMIENIĆ ADRES DOSTWY?
Oczywiście. Pamiętaj jednak, by poinformować nas o tym odpowiednio wcześniej.
10W JAKICH GODZINACH OCZEKIWAĆ DOSTAWY POSIŁKÓW?
Catering dowozimy w godzinach popołudniowych (po godzinie 16:00) lub z samego rana (od godziny 5:30). Skontaktuj się z nami telefonicznie, a na pewno uda nam się wspólnie ustalić godzinę dowozu posiłków.
11CZY MOGĘ ZAWIESIĆ DOSTAWĘ NA DANY DZIEŃ LUB ZAMÓWIĆ CATERING TYLKO NA WYBRANE DNI?
Tak. Poinformuj nas wcześniej, że danego dnia Ciebie nie będzie. Oczywiście, nie masz obowiązku zamówić usługi na dłuższy okres czasu, możesz skorzystać z cateringu tylko w wybrane przez siebie dni.
12JAK WYGLĄDA DOSTAWA CATERINGU W WEEKEND?
Catering na sobotę i niedzielę dostarczany jest do Ciebie w piątek po południu. Dostajesz od nas dwie paczki pełne jedzenia i jedyne o czym musisz pamiętać, to schować je do lodówki, i oczywiście opróżnić przed poniedziałkiem.