Caloria Lunch and Caffe

Zapraszamy do skorzystania z usług cateringowych.

Jeśli prowadzisz przedszkole, żłobek, czy szkołę i poszukujesz cateringu wyspecjalizowanego w żywieniu dzieci- świetnie trafiłeś, skontaktuj się z nami. Nasze usługi oferujemy na terenie Poznania i okolic (Skórzewo, Komorniki, Plewiska).

Jadłospisy są komponowane przez dietetyka a posiłki gotowane przez wykwalifikowaną kadrę mającą doświadczenie w przygotowywaniu posiłków w przedszkolach.

Ze swojej strony gwarantujemy, że posiłki będą przygotowywane ze świeżych produktów dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Pieczywo na śniadanie będzie dostarczane codziennie świeże.

Mając na uwadze, że wiele dzieci cierpi na różnego rodzaju alergie czy też nietolerancje pokarmowe, a także ich dieta jest odmienna ze względu na różne jednostki chorobowe np.: cukrzyca. W związku z tym również przygotowujemy posiłki uwzględniając zalecenia lekarskie po to aby rodzice byli pewni, że również w przedszkolu czy szkole dziecko będzie się bezpiecznie odżywiało.

Aby wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony na temat jadłospisów oraz serwowanych posiłków. Polecamy również obiady pracownicze dostarczane do miejsca pracy – każdego dnia przygotowujemy zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania świeże posiłki na zasadzie pełnej obróbki. Nie korzystamy ze sztucznych dodatków, wzmacniaczy smaków, uszlachetniaczy czy gotowych półproduktów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.