Gabinet Dietetyczny

Ważnym elementem utrzymania prawidłowej masy ciała jest prawidłowe żywienie, które polega nie tylko na zaspokojeniu w sposób optymalny zapotrzebowania organizmu na energię i składniki pokarmowe, ale także uwzględnia rozłożenie posiłków w ciągu dnia i dobór produktów w taki sposób aby oprócz odpowiedniej ilości energii znalazły się wszystkie potrzebne człowiekowi składniki odżywcze.

Jeśli pragną Państwo zgubić zbędne kilogramy warto sięgnąć po pomoc dietetyka, który skomponuje smaczną dietę, pozwalającą osiągnąć Państwu wymarzoną i szczupłą sylwetkę

Jeśli przebyte zabiegi, choroba zmuszają do zastosowania odpowiedniej diety warto sięgnąć po pomoc dietetyka, który zgodnie z zaleceniami lekarza skomponuje smaczną dietę wspomagającą leczenie.

Ułożę dla Państwa indywidualnie dopasowane jadłospisy. Zawsze dostosowuję je do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. Moim celem jest sprawienie, że zdrowe żywienie będzie nie tylko stosowaną okresowo dietą, ale stylem życia jaki Państwo polubią.

Dieta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i upodobań, przygotowana na bazie ogólnodostępnych produktów (nie jest droga w przygotowaniu i można przygotowane potrawy serwować członkom rodziny).

W diecie nie stosuję żadnych suplementów diety oraz koktajli (za które trzeba płacić) zastępujących posiłek. Wszystko opiera się na produktach, które kupimy w każdym sklepie.

Z moją pomocą przekonają się Państwo, jak można schudnąć i jak wrócić po diecie do normalnego sposobu odżywiania się bez efektu jojo.